اشترونال

تاریخچه Strunal:

شرکت اشترونال بزرگترین تولید کنندۀ ساز های زهی در اروپا با قدمتی طولانی است.این شرکت در شهر زیبای لوبی در بخش غربی کشور جمهوری چک قرار دارد. شهری که در گذشته با نام شون باخ شناخته میشد.این کارخانه سنت قدیمی و غنی تولید سازهای زهی در این منطقه را ادامه میدهد.سنتی که توسط هنرمندان چیره دست نیمۀ دوم قرن شانزدهم شروع شده است.

در ابتدا این هنرمندان توانا شروع به ساختن ویولون در خانه های خود کردند. بعد ها تعدادی از آنها با یکدیگر هماهنگ شده و گروه تولیدی کوچکی تشکیل دادند و شروع یه ساختن ویولون، آرشه، عود،گیتار و دیگر ساز های زهی کردند. در سال 1908 مدرسۀ ساخت ویولون لوبی تاُسیس شد که چندین نسل از بزرگترین سازنده های ویولون را اموزش داد.

اشترونال

امروزه شرکت اشترونال از مهارت سنتی سازندگان با تجربه ویولون و گیتار در کنار طراحی تکنولوژی و هنری مهندسان شرکت بهره می گیرد. ابن طراحی به محیط زیست آسیبی نمی رساند. همچنین یکی دیگر از عوامل مهم تولید در سازهای موسیقی تجربیات و ایده های هنرمندانی است که برای مدت طولانی با شرکت اشترونال همکاری کرده اند.

در حال حاضر ما در حال استفاده از چوب های رزونانس resonance برای تولیداتمان هستیم و توجه خاصی به انتخاب،فرایند رسیدگی و خشک کردن چوب و مراحل بعدی داریم. همه این ویزگی ها به مشتریان ما تضمین می دهد که ابزاز تولید شده شرکت ما دارای ویژگی های فوق العاده صوتی و کیفی می باشد. تولیدات ما برای هنرمندان حرفه ای و همچنین دانشجویان و هنرجویان مدارس موسیقی بسیار مناسب می باشد.
ما ایمان داریم که تمام مشتریان از تولیدات ما راضی خواهند بود و از ان لذت خواهند برد.

شرکت بازرگانی مهر آهنگ زرتشت (فروشگاه مرکزی ایران پیانو سنتر) افتخار این را دارد نماینده انحصاری ویولن های اشترونال در ایران می باشد.

ویولن آکوستیک اشترونال مدل 16W

ویولن آکوستیک اشترونال مدل 175W

ویولن آکوستیک اشترونال مدل 193W

ویولن آکوستیک اشترونال مدل 2050

ویولن آکوستیک اشترونال مدل 333W

ویولن آکوستیک اشترونال مدل 331W

ویولن آکوستیک اشترونال مدل 29W

ویولن آکوستیک اشترونال مدل 205WA