تاریخچه پيانوهاى دیجیتال آرتسیا (Artesia):

پیانو ديجيتال آرتسیا خط کامل پیانو های دیجیتال را برای شیوه زندگی امروز ارائه می دهد. با امكاناتى كه حتى را پايين ترين مدل هاى خودش دارد و باعث منحصربفرد بودنش در دنياى ديجيتال شده است. امكاناتى نظير اتصال به سیستم IOS و Android و اپليكشين هايى متفاوت كه با اتصال به گوشى هاى اپل و اندرويد چه براى يادگيرى و حتى آهنگسازى و اتصال از طريق Bluetooth ، USB ، MIDI و AUX ديگر محدوديتى براى نوازندگان مبتدى تا حرفه اى ايجاد نميكند. كافيست كه يكى از مدل هاى آرتسيا رو انتخاب كرده و پنجره جديدى از تكنولوژى روز دنيا را به دست بياوريد.

از ویژگی های عملکرد قدرتمند تا کابینت های زیباى طراحی شده از بهترين متريال، و همچنين قيمت مناسب نسبت به امكانات زياد و با كيفيت پیانو دیجیتال آرتسیا را براى یک عمر لذت بردن از موسیقی فراهم می کند.

آرتسیا

پیانو های دیجیتال آرتسيا Artesia با استانداردهای سختگیرانه و دقیق تولید میشوند. و تمامى مدل ها توسط آهنگسازان برجسته و نوازندگان مشهور دنيا تست ميشوند و در انتها روانه بازار ميشوند. صدايى بسيار دقيق و مشابه به پيانو آكوستيك ، اسپيكرهاى قوى و نقطه اى (3D) ، تاچ منحصربفرد و شبيه ساز پيانو آكوستيك.

(Advaned Hammer Actions) و ديگر امكانات باعث ميشود كه بهترين انتخاب چه براى نوازندگان مبتدى و چه حرفه اى پيانو هاى ديجيتال آرتسيا باشد .

شرکت مهر آهنگ زرتشت (فروشگاه مرکزی ایران پیانو سنتر)افتخار این را دارد كه نمایندگی انحصاری پیانوهای دیجیتال آرتسیا در ایران می باشد.