آرتسیا model-DP-3 Plus

 
[rev_slider dp-3]
 

صفحه کلید


آرتسیا model-DP-3 Plus

عملکرد جدید چکش ها و صفحه کلید حساس به شما اجازه میدهد تا احساس پیانو آکوستیک را به نوک انگشتان خود انتقال دهید. و همچنین طراحی اکشن مجهز به سیستم متعادل کننده چکش ها، قابلیت اجرای ضعیف ترین اصوات تا قوی ترین آن ها را به شما میدهد و همچنین همراه با پنج تنظیم مختلفی که دارد باعث میشود تا نزدیک ترین اجرا به پیانو آکوستیک را تجربه کنید.

 

 

 

 

 

 

پورت های USB و MIDI


آرتسیا model-DP-3 Plus

پورت های یو اس بی (USB) و میدی (MIDI) اجازه می دهند به شما تا به راحتی به لپ تاپ ها، تبلت ها، گوشی های هوشمند و سایر دستگاه های سازگار متصل شوید که باعث میشوند شما  برای اضافه کردن صداهای سازه ای اضافی، ضبط چند آهنگ، برنامه های آموزش فوق العاده و موارد بیشتری را برای خود فراهم کنید. و همچنین برنامه  های آموزشی متفاوتی نیز برای شروع کار خود دارید که از طریق اتصال به آی پدها (Ipads)، ایفون ها (Iphones) و غیره به سادگی فقط با استفاده از اپلیکشین های کاربردی قابل استفاده میباشند.

 

 

 

 

 

 

صدا باور نکردنی


پیانو دیجیتال آرتسیا DP-3 Plus با پردازش نمونه های صوتی صدای Supra Sound ارائه میشوند که  از طریق سه لایه صدا برداری از بهترین سمپل های ارکسترال آکوستیک دنیا ضبط شده اند که عمق، بیان و ماهیت یک پیانو آکوستیک را در بر می گیرند. و همچنین دارای سمپل هایی نظیر(Grand Piano, EPiano, Harp, Vibes, NGuitar, Organ, Strings,Bass) نیز می باشد.

ضبط موسیقی


آرتسیا model-DP-3 Plus

 

با استفاده از عملکرد ریکوردینگ (Recording) در حافظه داخلی خود و فقط با لمس یک دکمه به سادگی به شما اجازه میدهد تا برای استفاده از جلسات تمرینی یا عملکرد خود را در آن ذخیره کنید همچنین شما می توانید با ضبط دو آهنگ اولین بار با آکورد یا خط باس در یک آهنگ ایجاد کنید و سپس یک خط ملودی به آهنگ دوم اضافه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

دوئت (Duet) :


اجازه می دهد تا دو نفر همزمان اجرا کنند و پیانو به دو ناحیه کلاویه تقسیم می شود به طوری که هر دو نفر (معلم و دانش آموز ) می توانند همان قسمت از صداهای پیانو را پخش کنند. علاوه بر این، عملکرد پدال ها تغییر می کند به طوری که پدال سمت چپ و راست در حال حاضر به عنوان پدال نگهداری (Sustain) برای هر دو نفر آن ها استفاده می شود.

 

معلم پیانو


آرتسیا model-DP-3 Plus

علاوه براپلیکیشن “پیانو گای” (Piano Guy’s)که توسط فلش آنلاینی که در این مدل DP-3 Plus موجود است ، دارای ویژگی های اضافی است که می تواند مهارت های نوازندگی خود را با آن افزایش دهید مانند عملکرد داخلی معلم پیانو (Teacher Mode)  که دارای ترانه ها و تمرین هایی است که به شما امکان این را می دهد تا به صورت جداگانه برای انگشتان دست چپ و دست راست خود  را انجام دهید و سپس هر دو دست را به طور همزمان به عنوان قطعه موسیقی یاد خواهید گرفت. بسیاری از آهنگ ها و تمرین ها یک راه عالی برای قوی کردن مهارت های نوازندگی شما هستند. علاوه بر آن یک تجربه یادگیری و سرگرم کننده می باشند. امروزه باوجود لپ تاپ ها ، تبلت ها و اپلیکیشن های مختلف به شما امکان این را میدهد که به سادگی بلافاصله شروع به یادگیری و نحوه صحیح نوازندگی پیانو را از طریق برنامه های آموزشی و سرگرم کننده موسیقی فراهم گردد. بسیاری از آنها برای هر سن و سطح یادگیری انتخاب شده اند که شامل برنامه های آموزشی پیانو در جهان به نام “پیانو ماسترو”  (Piano Maestro) برای اپل (iOS) است.

شرکت مهر آهنگ زرتشت (پیانو سنتر ایران) افتخار این را دارد كه نمایندگی انحصاری پیانوهای دیجیتال آرتسیا در ایران می باشد.