پیانو شولتزپولمن

پیانو شولتزپولمن

در سال 1709 پیانو در شهر پادووای ایتالیا توسط کریستو فوری اختراع گردید و نام آن Forte piano به معنای قوی و ملایم نامگذاری شد که رفته رفته به کلمه پیانو شهرت یافت.
امروزه برندهای ایتالیایی فازیولی و شولتزپولمن جزء بهترین برندهای دنیا می باشند. پیانوهای شولتزپولمن کاملا دست ساز بوده و در سال از آن فقط 300 عدد پیانوی دیواری و 50 عدد پیانو گرند ساخته می شود.

شرکت مهرآهنگ زرتشت مفتخر است برای اولین بار در تاریخ موسیقی ایران اقدام به واردات پیانوهای ایتالیایی نموده است تا با بهرمندی هنرمندان و هنر دوستان ایرانی از بهترین پیانوهای دنیا نقشی در ارتقاء فرهنگ و هنر کشورمان داشته باشد.

پیانو شولتزپولمن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

صدایی غنی و بی نظیر (پیانو شولتزپولمن)

در آخرین مرحله تولید تکنسین های تیونینگ، نهایت استعدادشان را صرف تنظیمات کیفیت صدا می کنند، علی الخصوص برای عملیات (ویسنگ) voicing چکشها، آنها موفق شده اند که زنده بودن و شور موسیقی را به این پیانوها اعطاء کنند. نتایج آکوستیک خارق العاده است: تکنسین های تیونینگ و ویسینگ توانسته اند با بکارگیری از مهارتهایشان،بهترین صدای ممکن را که صدایی بی نظیر، ملایم و پرقدرت و در عین حال با دوام است.

پیانو شولتزپولمن

را با توجه به محیط بدست آورند. یکپارچگی مطلق طنین صدا در سراسر کیبورد و با تمرکز ویژه در سمت چپ قسمت مرکزی بوجود آمده است.صداهای شفاف و یکدست و واضح، کاملا عاری از صداهای فرعی، لرزش و هارمونیک های نادرست دسترنج تکنسینهاست. صدای قابل توجه و پویای این پیانوها قدرت نمایش و صدایی با دامنه وسیع را به این پیانوها اعطاء می کند.

پیانو شولتزپولمن