هارودسر مدل HG-183

هارودسر مدل HG-183

هارودسر مدل HG-183

مشخصات فنى :

برند : آلمان :
كشور سازنده : اندونزى ??
طول پيانو : ١٨٣ سانتيمتر
ساند برد (دك) : Strunz آلمان
پين بلاك (Pinblock) : آDehonit  آلمان
چكش : FFW آلمان
سيم : Roslou آلمان

 

توضيحات  :

اين سرى از پيانو هارودسر كه جزو سرى هاى كنسرتى گرند پيانو ميباشد به علت داشتن طول ١٨٣ سانتيمترى همراه با اكشن بسيار سريع و سطح كلاويه يكدست (تاچ استاندارد) و همچنين داشتن صدايى بسيار گرد و پر حجم كه توسط كارشناسان آلمانى ويسينگ شده در كارخانه اندونزى باعث شده است كه جزو مدل هاى محبوب و بى رغيب براى علاقه مندان به مدل هاى كنسرتى گرند پيانو محسوب شود ، زيرا كه در اين مدل پيچ تنظيم ارتفاع روى چدن آن قرار گرفته شده است و ميتوان در اين مدل فاصله ساندبرد (دك) با چدن را تنظيم كرد كه تنها در پيانوهاى گرند اين امر امكان پذير ميباشد ، ولى در پيانوهاى بيبى گرند ( Baby Grand ) از اين اهرم (پيچ تنظيم) ديگر خبرى نيست.

و همچنين سيستم پدال ها در پيانو گرند به صورت استاندارد ميباشد و هر ٣ پدال كارايى اصلى خودشان را دارند ولى در پيانوهاى بيبى گرند كه تنها بيشتر جنبه دكرى دارند و نه نوازندگى حرفه اى پدال ها كارايى اصلى خودشان را ندارند. در واقع اين مدل مناسب افرادى است كه فضاى زيادى دارند و مشكلى از لحاظ حجم صداى زياد و ابعاد پيانو را ندارند و همچنين به دنبال پيانويى خاص هستند ميباشد و همچنين از لحاظ نگهدارى بلند مدت كوك و ركلاژ در اين مدل خيالتان راحت باشد . ظاهر شكيل و خاص همراه با درب هيدروليك با جك هاى آلمانى و همچنين صندلى قابل تنظيم فابريكى (با برند خود هارودسر) ديگر جايى براى ترديد از خريد اين مدل براى نوازندگان و علاقه مندان پيانو باقى نميگذارد.

پیانو هارودسر مدل HG-183 همراه با صندلی فابریک قابل تنظیم با 5 سال گارانتی تعویض شرکت بازرگانی مهر آهنگ زرتشت و 10 سال خدمات پس از فروش.