هارودسر مدل H1-S

هارودسر مدل H1-S

هارودسر مدل H1-S

مشخصات فنى :
برند : آلمان :
كشور سازنده : اندونزى 🇮🇩
ارتفاع : ١٢٣ سانتيمتر
ساند برد (دك) : Strunz آلمان
پين بلاك (Pinblock) : آDehonit  آلمان
چكش : FFW آلمان
سيم : Roslou آلمان

رنگ بندى : مشكى ، سفيد ، ماهگونى ، قهوه اى

 

هارودسر

هارودسر پیانویی که در سال 1840 توسط هارولد بائر، پدر رابرت بایر ساخته شد او که ابتدا پیانوهایش را بصورت سفارشی و بسیار محدود می ساخت همیشه آرزو داشت پیانوهای ساخت دستش نه تنها در دست خانواده سلطنتی و اشراف باشد بلکه طبقه متوسط تحصیل کرده نیز بتوانند از این پیانوها استفاده کنند.

سپس او با William Danemann آشنا شد.

او که یک طراح پیانو مشهور بود با کمک بائر توانست کارخانه ای را در شهر دوسلدورف راه اندازی کند تا باز به آرزوهایش برسد و پیانوهای او در دسترس همگان قرار گیرد.
در سال 2002 با توجه به نیروی کار ارزان، هارودسر کارخانه ای را در اندونزوی راه اندازی کرد تا بتواند پیانوهایی با کیفیت و استاندارد های سختگیرانه و مشابه پیانوهای صد در صد اروپایی را با قیمت مناسب در دسترس همگان قرار دهد. و با شعار Harrodser For ever (هارودسر برای همیشه) پیانوهایی را به مشتریان ارائه دهد که هیچ زمانی نیاز به تعویض یا ارتقا نداشته باشد.

در اين پيانو تماى قطعات اصلى آن كه شامل پينبلاك هاى ساخته شده توسط شركت Dehonit آلمان و سيم هاى Roslou آلمان و چكش هاى FFW آلمان و همچنين ساند برد Strunz آلمانى ميباشد و در كشور اندونزى مونتاژ شده است و كسانى كه اين پيانو را خريدارى ميكنند ديگر نيازى به تعويض و يا ارتقاع آن را ندارند زيرا كه يكى از بى رغيب ترين و با كيفيت ترين پيانوهاى بازار ميباشد و همچنين ظاهرى شكيل و منحصر به فرد همراه با صندلى قابل تنظيم فابريكى يك پيانو هميشگى براى تمامى علاقمندان به پيانو بشمار ميرود.

شرکت مهر آهنگ زرتشت افتخار این را دارد نماینده انحصاری پیانوهای هارودسر در ایران و امارات متحده عربی می باشد.