نمایندگی رسمی گیتارهای ریموندو از سال 2008

گیتار ریموندو

گیتار ریموندو Raimundo

مقدمه و تاریخچه:

کشور اسپانیا از دیرباز در زمینه ساخت گیتار شهرت داشته و تولید گیتار یکی از سنت های دیرینه آن محسوب می شود که ریشه در فرهنگ این کشور دارد. به گونه ای که این ساز در موسیقی آن، تاثیر بسزایی داشته است،از این رو کشور های دیگر نتوانستند از لحاظ کیفیت و اصالت صدای گیتار،تولیداتی مانند تولیدات اسپانیایی داشته باشند و استفاده اکثر گیتاریست های بزرگ دنیا از گیتارهای اسپانیایی،گواه این مدعاست.

شرکت مهرآهنگ زرتشت (پیانو سنتر ایران) مفتخر است که نمایندگی انحصاری گیتارهای دست ساز ریموندو اسپانیا در ایران می باشد.

شرکت ریموندو از سال 1968 فعالیت خود را آغاز نموده است و یکی از شرکتهای شناخته شده و مطرح در اسپانیا می باشد و با تولیدات باکیفیت خود توانسته نظر شمار زیادی از هنرمندان بزرگ را به خود جلب نماید. با وجود چندین دهه فعالیت، این کمپانی مفتخر است که گیتارهای ساخته شده در آن همچنان ساخت دست بوده و هرگز دو گیتار شبیه به هم ساخته نشده است و هر یک از آنها با نوع قبلی خود متفاوت است.این مشخصه اصلی گیتارهای ریموندو است.گیتارهای ریموندو 100% ساخت کشور اسپانیا است، بگونه ای که” Made In Spain 100%” واصلی ترین شعار این برند می باشد.

حال این سوال مطرح می شود که متد سنتی اسپانیایی ساخت گیتار چگونه است؟

در این روش قسمتی از دسته گیتار هنگام ساخت، در بدنه گیتار باقی می ماند که این طریقه اتصال متفاوت، استحکام و پایداری ساز را گارانتی می کند. شرکت ریموندو در چندین دهه فعالیت خود موفق به کسب تندیس های برترین صادرکننده گیتار اسپانیا،جایزه صنعت گری ،جایزه اتاق بازرگانی اسپانیا و همچنین تندیس برترین کیفیت تولید گیتار،توسط IMPIVA شده است که از پر افتخارترین جوایز این کمپانی محسوب می شود. این کمپانی اخیرا جایزه استادی NOVA را از آن خود نموده است که تنها دلیل کسب این افتخار عشق و علاقه ای است که تنها از دست استادکاران ریموندو بر می آید و باعث متفاوت بودن گیتارها و شناخته شدن نام ریموندو در سراسر جهان شده است. کلیه گیتارهای ریموندو دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش شرکت  بازرگانی مهر آهنگ زرتشت (پیانو سنتر ایران) می باشد.

تمامی مدل های گیتار ریموندو: