هارودسر

هارودسر

مهر آهنگ زرتشت (پیانو سنتر ایران) نماینده فروش بهترین پیانوهای گرند و پیانوهای دیواری


پیانو HARRODSER :

پیانو سنتر / مهر آهنگ

هارودسر پیانویی که در سال 1840 توسط هارولد بائر، پدر رابرت بایر ساخته شد او که ابتدا پیانوهایش را بصورت سفارشی و بسیار محدود می ساخت همیشه آرزو داشت پیانوهای ساخت دستش نه تنها در دست خانواده سلطنتی و اشراف باشد بلکه طبقه متوسط تحصیل کرده نیز بتوانند از این پیانوها استفاده کنند.

سپس او با William Danemann آشنا شد.

او که یک طراح پیانو مشهور بود با کمک بائر توانست کارخانه ای را در شهر دوسلدورف راه اندازی کند تا باز به آرزوهایش برسد و پیانوهای او در دسترس همگان قرار گیرد.
در سال 2002 با توجه به نیروی کار ارزان، هارودسر کارخانه ای را در اندونزوی راه اندازی کرد تا بتواند پیانوهایی با کیفیت و استاندارد های سختگیرانه و مشابه پیانوهای صد در صد اروپایی را با قیمت مناسب در دسترس همگان قرار دهد. و با شعار Harrodser For ever (هارودسر برای همیشه) پیانوهایی را به مشتریان ارائه دهد که هیچ زمانی نیاز به تعویض یا ارتقا نداشته باشد.

در اين پيانو تماى قطعات اصلى آن كه شامل پينبلاك هاى ساخته شده توسط شركت Dehonit آلمان و سيم هاى Roslou آلمان و چكش هاى FFW آلمان و همچنين ساند برد Strunz آلمانى ميباشد و در كشور اندونزى مونتاژ شده است و كسانى كه اين پيانو را خريدارى ميكنند ديگر نيازى به تعويض و يا ارتقاع آن را ندارند زيرا كه يكى از بى رغيب ترين و با كيفيت ترين پيانوهاى بازار ميباشد و همچنين ظاهرى شكيل و منحصر به فرد همراه با صندلى قابل تنظيم فابريكى يك پيانو هميشگى براى تمامى علاقمندان به پيانو بشمار ميرود.

شرکت مهر آهنگ زرتشت افتخار این را دارد نماینده انحصاری پیانوهای هارودسر در ایران و امارات متحده عربی می باشد.

 

چرا هارودسر یک پیانوی همیشگی می باشد؟

حداقل عمر پیانوهای هارودسر 100 سال می باشد مهمترین علت آن این است که هارودسر هیچ زمانی در استفاده کردن از قطعات مرغوب در ساخت پیانو صرفه جویی نمی کند.

 

1- استحکام همیشگی: 

صفحه چدن بصورت راندفریم با کلاف های چدنی ضخیم که باعث استحکام پیانو می باشد همچنین 5 ستون چوبی قطور در پشت پیانو نیز باعث استحکام هر چه بیشتر هارودسر می شود.

 

 

2- صدایی غنی و بی نظیر:

استفاده از قطعات کلیدی آلمانی مانند سیم های با کیفیت شرکت Roslau آلمان یا ساندبردهای Strunz آلمان و چکش های ساخته شده توسط شرکت Abel یا FFW که تمامی

این قطعات توسط ماهرترین استاد کارها در پیانوهای هارودسر کارگذاری و تنظیم شده اند. باعث شده یک پیانو با کیفیتی مشابه پیانوهای صد در صد اروپا را با قیمتی بسیار اقتصادی به مشتریان ارائه کنند.

پیانو سنتر / مهر آهنگ

 

 

 

 

 

سیستم پدال چوبی واکشن با چوب طبیعی Spruse که باعث تولید و صدایی بسیار گرم و پخته میشود.

 

 

 

 

3- کنترل کیفی سختگیرانه:

پیانوهای هاوردسر پس از اتمام مراحل ساخت، توسط ربات کاملا پیشرفته مورد تست قرار میگیرند و حدود 1000 ضربه بر روی کلاویه ها زده می شود و دیرند زمانی که هر چکش به سیم می خورد

را با کامپیوتر اندازه گیری می کنند. که تمامی چکش ها مشابه یکدیگر طی یک مدت زمان به سیم ها بخورند تا در قطعات تکنیکی با سرعت بالا نوازنده دچار مشکل نشود.

 

 

 

 

 

4- نگهداری کوک به مدت یکسال:

استفاده از Pinblock های ساخته شده توسط شرکت مطرح Dehonit که حداقل دارای 18 لایه می باشد و همچنین گوشی های بسیار مرغوب باعث شده پیانوهای هارودسر

فقط در سال یک بار نیاز به کوک داشته باشد.

 

 

 

 

5-ظاهر زیبا:

پیانو سنتر / مهر آهنگ

در پیانو هارودسر به جزئی ترین چیزها توجه زیادی شده است. کیفیت و رنگ پیانوها و روکش (وینییر) کیفیت آبکاری پدال ها کیفیت چرخ ها و صندلی های قابل تنظیم بسیار با کیفیت و پایه های شکیل پیانو باعث شده که به غیر از استحکام و صدای غنی، زیبایی و منحصربفرد به فضای را که این پیانو در آن قرار می گیرند می دهند.

6-خدمات پس از فروش واقعی 5 ساله که توسط شرکت بازرگانی مهر آهنگ زرتشت نماینده انحصاری پیانوهای هارودسر در خاورمیانه ارائه میشود.