آرتسیا

آرتسیا (Artesia):

پیانو ديجيتال آرتسیا خط کامل پیانو های دیجیتال را برای شیوه زندگی امروز ارائه می دهد. با امكاناتى كه حتى در پايين ترين مدل هاى خودش دارد  باعث منحصربفرد بودنش در دنياى ديجيتال شده است. امكاناتى از نظير اتصال به سیستم های IOS و Android و همچنین اپليكشين هايى متفاوت (مانند پیانو ماسترو، پیانو سیمپلی و …) كه از طریق اتصال به گوشى هاى هوشمند، رایانه و لب تاب ها به شما امکان این را میدهد که چه براى يادگيرى و حتى آهنگسازی با داشتن پورت های Bluetooth ، USB ، MIDI و AUX ديگر محدوديتى  برای نوازندگی شما ايجاد نكند.

كافيست كه يكى از مدل هاى پیانوهای دیجیتال هوشمند آرتسيا را انتخاب كرده تا پنجره جديدى از تكنولوژى روز دنيا را به دست بياوريد. دارا بودن ویژگی های عملکرد قدرتمند تا کابینت های زیباى طراحی شده از بهترين متريال، و همچنين قيمت مناسب نسبت به امكانات زياد و طول عمر بالا باعث شده است که پیانوهای دیجیتال آرتسیا براى یک عمر لذت بردن از موسیقی تبدیل شوند.

آرتسیا

پیانو های دیجیتال آرتسيا Artesia با استانداردهای سختگیرانه و دقیق تولید میشوند. و تمامى مدل ها توسط آهنگسازان برجسته و نوازندگان مشهور دنيا تست ميشوند و در انتها روانه بازار ميشوند. صدايى بسيار دقيق و مشابه به پيانو آكوستيك ، اسپيكرهاى قوى و نقطه اى (3D) ، تاچ منحصربفرد و شبيه ساز پيانو آكوستيك (Advaned Hammer Actions) و ديگر امكانات باعث ميشود كه بهترين انتخاب چه براى نوازندگان مبتدى و چه حرفه اى پيانو هاى ديجيتال ارتسيا باشند .

بازرگانی مهر آهنگ زرتشت (پیانو سنتر ایران)افتخار این را دارد كه نمایندگی انحصاری پیانوهای دیجیتال آرتسیا در ایران می باشد.