آرتسیا Model DP-150e

 
[rev_slider DP-150e]
 

 Artesia DP-150e Deluxe 


Artesia-DP-3

 

 

پیانو دیجیتال هوشمند آرتسيا مدل DP-150e يك پكيج کامل پيانو با آخرین تکنولوژی روز موسیقی است. در شكل ظاهرى اين پيانو یک کابینت پوليش شده کلاسیک با كيفيت قرار دارد، و همچنين داراى صداهاى اركسترال و افكت هاى بسيار جذاب و آهنگ های آموزشى مى باشد و همچنين اسپيكرهاى قدرتمند و تاچ منحصر بفرد باعث شده است كه امکاناتی فراتر از پيانوهاى ديجيتال بازار را داشته باشد و به صورت كلى ميتوان گفت پيانو ديجيتال هوشمند آرتسيا داراى ویژگی های بسیار زياد و به روزى است كه براى تمامى نوازندگان و هنرجويان بسيار جذاب و سرگرم کننده مى باشد.

 

 

 

 

 

صفحه کلید


عملکرد جدید چکش ها و صفحه کلید حساس به شما اجازه میدهد که احساس پیانو آکوستیک را به نوک انگشتان خود انتقال دهید. طراحی اکشن متعادل کننده چکش ها ، قابلیت اجرای ضعیف ترین اصوات تا قوی ترین آن ها را همراه با پنج تنظیم مختلف که به شما اجازه میدهد تا نزدیک ترین اجرا به پیانو آکوستیک را داشته باشید.

بلوتوث


آرتسیا Model DP-150e

پيانو ديجيتال هوشمند آرتسيا سازگار با بلوتوث است که به شما اجازه می دهد تا همراه با آهنگ های مورد علاقه خود نوازندگی کنید یا پیانو خود را به یک مرکز مولتى مديا تبدیل کنید تا تمامى اعضاء خانواده نيز از اين پيانو لذت ببرند. شما به سادگی ميتوانيد دستگاه بلوتوث خود را به (تلفن هوشمند،رایانه یا لپتاپ) تنظیم کنید تا از طریق چهار اسپيكر قوى و مجهز به سیستم استریو موسيقى شما پخش شود.

 

 

 

آکوپانیمنت (Accompaniment) 


آرتسیا Model DP-150e

 

پیانو دیجیتال آرتسیا مدل DP-150e به طور خودکار دارای آکوپانیمنت های (Accompaniment) کاملی را پشتیبانی می کند. که این ویژگی مانند داشتن یک گروه متخصص اجرای موسیقی در کنار شما می باشد ، و شما به راحتی هنگام نواختن پیانو می توانید ریتم مورد نظرخود را اجرا کنید و تجربه ی نوازندگی در کنسرت و یا اجراهای گروهی را داشته باشید.

 

 

 

پورت  USB 


دارای یک پورت USB  است و همچنین دارای یک شستی است که توسط آن می توان صدها آهنگ در آن بارگذاری شود که می توانید از این طریق برای لذت بردن از آهنگ های ضبط شده توسط خود شما استفاده کنید و همچنین شما می توانید از قطعات پیش ضبط شده که در خود حافظه اصلی دستگاه می باشند نیز استفاده کرده و روی آنها نوازندگی کنید.

صدا باور نکردنی


پیانو دیجیتال آرتسیا DP-150e با پردازش نمونه های صوتی صدای Supra Sound ارائه میشوند که  از طریق سه لایه صدا برداری از بهترین سمپل های ارکسترال آکوستیک دنیا ضبط شده اند که عمق، بیان و ماهیت یک پیانو آکوستیک را در بر می گیرند. و همچنین دارای سمپل هایی نظیر(…,Pianos, Guitars, Wood Winds and Brass Instruments, Drums, Percussion Synthesizers) نیز می باشد.

ضبط موسیقی


با استفاده از عملکرد ریکوردینگ (Recording) در حافظه داخلی خود و فقط با لمس یک دکمه به سادگی به شما اجازه میدهد تا برای استفاده از جلسات تمرینی یا عملکرد خود را در آن ذخیره کنید… برای پروژه های پیشرفته تر، 16 کانال ضبط ارائه میدهد.

 

دوئت (Duet):


اجازه می دهد تا دو نفر همزمان اجرا کنند و پیانو به دو ناحیه کلاویه  تقسیم می شود به طوری که هر دو نفر (معلم و دانش آموز ) می توانند همان قسمت از صداهای  پیانو را پخش کنند. علاوه بر این، عملکرد پدال ها تغییر می کند به طوری که پدال سمت چپ و راست در حال حاضر به عنوان پدال نگهداری (Sustain) برای هر دو نفر آن ها  استفاده می شود.

 

معلم پیانو


Piano-meastro-Artesia

علاوه براپلیکیشن “پیانو گای” (Piano Guy’s)که توسط فلش آنلاینی که در این مدل DP-150e موجود است ، دارای ویژگی های اضافی است که می تواند مهارت های نوازندگی خود را با آن افزایش دهید.  DP-150e دارای ویژگی هایی است که می تواند مهارت های نوازندگی شما مانند آموزگار ساخته شده در پیانو را تقویت کند. DP-150e دارای بیش از 50 نوازندگی در طول آهنگ است که به شما اجازه می دهد مانند عملکرد داخلی معلم پیانو (Teacher Mode) که دارای ترانه ها و تمرین هایی است که به شما امکان این را می دهد تا به صورت جداگانه برای انگشتان دست چپ و دست راست خود  را انجام دهید و سپس هر دو دست را به طور همزمان به عنوان قطعه موسیقی یاد خواهید گرفت. بسیاری از آهنگ ها و تمرین ها یک راه عالی برای قوی کردن مهارت های نوازندگی شما هستند. علاوه بر آن یک تجربه یادگیری و سرگرم کننده می باشند. امروزه باوجود لپ تاپ ها ، تبلت ها و اپلیکیشن های مختلف به شما امکان این را میدهد که به سادگی بلافاصله شروع به یادگیری و نحوه صحیح نوازندگی پیانو را از طریق برنامه های آموزشی و سرگرم کننده موسیقی فراهم گردد. بسیاری از آنها برای هر سن و سطح یادگیری انتخاب شده اند که شامل برنامه های آموزشی پیانو در جهان به نام “پیانو ماسترو”  (Piano Maestro) برای اپل (iOS) است.

شرکت مهر آهنگ زرتشت (پیانو سنتر ایران) افتخار این را دارد كه نمایندگی انحصاری پیانوهای دیجیتال آرتسیا در ایران می باشد.