تاریخچه پيانوهاى دیجیتال آرتسیا (Artesia):

پیانو ديجيتال آرتسیا خط کامل پیانو های دیجیتال را برای شیوه زندگی امروز ارائه می دهد. با امكاناتى كه حتى رو پايين ترين مدل هاى خودش دارد و باعث منحصربفرد بودنش در دنياى ديجيتال شده است. امكاناتى نظير اتصال به سیستم IOS و Android و اپليكشين هايى متفاوت كه با اتصال به گوشى هاى اپل و اندرويد چه براى يادگيرى و حتى آهنگسازى و اتصال از طريق Bluetooth ، USB ، MIDI و AUX ديگر محدوديتى براى نوازندگان مبتدى تا حرفه اى ايجاد نميكند. كافيست كه يكى از مدل هاى آرتسيا رو انتخاب كرده و پنجره جديدى از تكنولوژى روز دنيا رو به دست بياوريد.

از ویژگی های عملکرد قدرتمند تا کابینت های زیباى طراحی شده از بهترين متريال، و همچنين قيمت مناسب نسبت به امكانات زياد و با كيفيت پیانو دیجیتال آرتسیا را براى یک عمر لذت بردن از موسیقی فراهم می کند.

پیانو های دیجیتال آرتسيا Artesia با استانداردهای سختگیرانه و دقیق تولید میشوند. و تمامى مدل ها توسط آهنگسازان برجسته و نوازندگان مشهور دنيا تست ميشوند و در انتها روانه بازار ميشوند. صدايى بسيار دقيق و مشابه به پيانو آكوستيك ، اسپيكرهاى قوى و نقطه اى (3D) ، تاچ منحصربفرد و شبيه ساز پيانو آكوستيك (Advaned Hammer Actions) و ديگر امكانات باعث ميشود كه بهترين انتخاب چه براى نوازندگان مبتدى و چه حرفه اى پيانو هاى ديجيتال آرتسيا باشد .

شرکت مهر آهنگ زرتشت (فروشگاه مرکزی ایران پیانو سنتر)افتخار این را دارد كه نمایندگی انحصاری پیانوهای دیجیتال آرتسیا در ایران می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *