mehr ahang – برند ویولن

شرکت مهر آهنگ زرتشت (پیانو سنتر ایران)

معیارهای خرید ویولن :

ویولن یکی از زیبا ترین آلات موسیقی است که یک موسیقیدان می تواند کار کند. مارک های زیادی در بازار وجود دارد. تمام نوازندگان تمایل دارند بهترین ساز را خریداری کنند. مرغوبیت جنس چوب ویولن تاثیر بر صدای و قیمت آن دارد. در هنگام خرید ویولن بهتر است تمام بدنه ساز را بررسی کنید. زیرا که ترک های زیاد احتمال دارد در موقع نوازندگی باعث مشکل شوید. و نکته دیگر این است که دسته ویولن باید صاف باشد. و خرک مناسبی داشته باشد.

ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین خرید ساز را داشته باشید.

یکی دیگر از برندهای معتبر ویولن برند اشترونال می باشد که صد درصد ساخت جمهوری چک می باشد. و شرکت مهر آهنگ زرتشت افتخار این را دارد نماینده انحصاری ویولن های اشترونال در ایران می باشد.

ویولن اشترونال (STRUNAL) :

شرکت مهر آهنگ زرتشت نماینده انحصاری ویولن های STRUNAL.
تاریخچه ویولن اشترونال :

یکی از بزرگترین تولید کنندۀ ساز های زهی در اروپا با قدمتی طولانی است. در حال حاضر ما در حال استفاده از چوب های رزونانس resonance برای تولیداتمان هستیم و توجه خاصی به انتخاب،فرایند رسیدگی و خشک کردن چوب و مراحل بعدی داریم. همه این ویزگی ها به مشتریان ما تضمین می دهد که ابزاز تولید شده شرکت ما دارای ویژگی های فوق العاده صوتی و کیفی می باشد. تولیدات ما برای هنرمندان حرفه ای و همچنین دانشجویان و هنرجویان مدارس موسیقی بسیار مناسب می باشد. ما ایمان داریم که تمام مشتریان از تولیدات ما راضی خواهند بود و از ان لذت خواهند برد.

ویولن نیکساند (NIKSOUND) :

ویولن نیکساند یکی از برندهای دیگری که بسیار معتبر و با کیفیت، مخصوصا برای کسانی که می خواهند به تازگی ساز نواختن را آغاز کنند ویولن نیکساند می باشد. که این برند یکی از برندهای معتبر و معروف در زمینه ادوات موسیقی می باشد. این شرکت محصولاتی همچون ویولن، گیتار و دیگر ادوات موسیقی را با کیفیت بالا روانه بازار موسیقی کرده است. سازهای برند نیکساند (NIKSOUND) از جمله : خانواده زهی این برند دارای کیفیت بالای می باشد و طنین صدای بسیار گرم و دلنشینی دارد. و از لحاظ فنی و همچون نگهداری کوک در رطوبت و دماهای مختلف ثبات بسیار بالای دارد. شرکت نیکساند دسته ای از محصولات خود را بصورت ماشینی یا کارخانه ای تولید می کند و دسته دیگر بصورت دست ساز در این شرکت تولید می شوند. شرکت مهر آهنگ زرتشت مفتخر است که بصورت انحصاری نمایندگی این شرکت را در ایران دارا می باشد و بطور انحصاری تمام محصولات نیکساند را وارد میکند.