بهترین برند پیانو
ما هزاران پیانو در هر سال به حرکت می گذاریم و اغلب می پرسیم که بهترین سازندگان پیانو چیست. صدها سازنده پیانو در جهان وجود دارد، اما تنها چند نفر از آنها کیفیت و تاریخ خود را دارند و می توانند به عنوان بهترین سازندگان پیانو در جهان ادعا کنند. هیچ معیار علمی وجود ندارد که بتوان آن را برای اندازه گیری کیفیت واقعی و ارزش این ابزار زیبا مورد استفاده قرار داد. این ترکیبی از تن، صدا، عمل، تاریخ و اشتیاق است که هر دستگاه را جذب می کند. بهترین سازندگان پیانو ابزارهایی بی نظیر را تولید می کنند که صدای بی نظیری را به وجود می آورد.. به این ترتیب انتخاب بهترین سازندگان پیانو یک ارزیابی ذهنی است، اما در طول سال ها ما به دیدگاه های پیانیست ها، تیونرها، و فروشندگان گوش کرده ایم و این خردمندانه را به لیست ما از بهترین سازندگان پیانو تبدیل کرده ایم.
این به خاطر فرآیند تولید آن است بعضی از بهترین شرکت ها در جهان پیانو ها را ساختند. شهرت آنها بسیار خوب است.

شرکت مهر آهنگ زرتشت (mehr ahang) لیستی از بهترین برندها پیانو برای شما معرفی میکند:

پیانو SCHULZEPOLLMANN :

در سال 1709 پیانو در شهر پادووای ایتالیا توسط کریستو فوری اختراع گردید و نام آن Forte piano به معنای قوی و ملایم نامگذاری شد که رفته رفته به کلمه پیانو شهرت یافت.
امروزه برندهای ایتالیایی فازیولی و شولتزپولمن جزء بهترین برندهای دنیا می باشند. پیانوهای شولتزپولمن کاملا دست ساز بوده و در سال از آن فقط 300 عدد پیانوی دیواری و 50 عدد پیانو گرند ساخته می شود.
فروشگاه مرکزی ایران پیانو سنتر (iran piano center) بهترین پیانوهای گرند ، پیانوهای دیواری و پیانوهای دیجیتالی می باشد.
شرکت مهر آهنگ زرتشت (فروشگاه مرکزی ایران پیانو سنتر) وارد کننده رسمی و نمایندگی انحصاری برندهای معتبر لوازم موسیقی از جمله : پیانو شولتزپولمن، پیانو هارودسر، پیانو آلبینونی، پیانو آرتسیا، پیانو رولند، پیانو یاماها می باشد.
شرکت مهرآهنگ زرتشت (mehrahangzartosht ) مفتخر است برای اولین بار در تاریخ موسیقی ایران اقدام به واردات پیانوهای ایتالیایی نموده است تا با بهرمندی هنرمندان و هنر دوستان ایرانی را از مهر آهنگ زرتشت بهترین پیانوهای دنیا نقشی در ارتقاء فرهنگ و هنر کشورمان داشته باشد.

پیانو HARRODSER :

هارودسر پیانویی بود که برای اولین بار در سال 1840 توسط هارولد بائر، پدر رابرت بائر با دست ساخته شد. در واقع پیانو هارودسر به عنوان یک پیانو سفارشی در اواخر قرن نوزدهم وارد بازار شد، پیانویی که توسط استاد بزرگ پیانو ویلیام دانمن (William Danemann) در سال 1893 با برند هارودسر طراحی و تولید شده بود. شرکت مهر آهنگ زرتشت نمایندگی پیانو هارودسر می باشد. پیانو هارودسر در سال 1931 هارودسر کارخانۀ خود را در شهر دوسلدورف آلمان راه اندازی کرد و شروع به ساخت پیانو های سفارشی هارودسر کرد. او آرزو داشت که پیانو های ساخت دستش نه تنها در دست خانواده سلطنتی،اشراف و حرفه ای ها باشد بلکه طبقه متوسط تحصیل کرده نیز بتواند از این پیانو ها استفاده کند.

پیانو Albinoni :

امروزه پیانوهای Albinoni با طراحی ایتالیایی و کنترل کیفی سختگیرانه و قطعات ساخته شده توسط شرکتهای صاحب نام، پیانوهایی با کیفیت و مستحکم را به بازار عرضه می کند.
این پیانوها با سیم هایی که توسط Roslau آلمان ساخته شده و Pinblock های ساخته شده توسط Dehonit آلمان و همچنین چکشهای ساخته شده توسط Abel آلمان یا FFW آلمان ، همراه با اکشنی که 100% Natural Wood می باشد پیانویی استاندارد و مستحکم با صدای گرم و غنی را تضمین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *