پیانو دیجیتال

نمایندگی بهترین پیانوهای دیجیتال

ويژگى هاى پيانوهاى ديجيتال آلبينونى :
پيانو ديجيتال آلبينونى داراى تاچ استاندارد ( نه زيادى سبك و نه زيادى سنگين )و افتر تاچ بسيار قوى و سيستم كلاويه همر اكشن و ضد حساسسيت است كه قابليت شبيه سازيه كلاويه هاى پيانو آكوستيك را به نوازنده ميدهد و باعث نميشود كه انگشتان شما روى كلاويه ها عرق كند وسربخرد، همچنين داراى بهترين سمپل هاى پيانوهاى گرند ايتاليايى ميباشد همراه با پولى فونى استاندارد كه باعث ميشود نوازنده در هنگام نواختن احساس كند با يك گرند پيانو اجرا ميكند وصداها در هنگام نواختن پيانو با هر دو دست قابل تفكيك بوده و همچنين داراى ٣ پدال اكتيو ميباشد كه دقيقاً كارايى يك گرند پيانو رو به شما ميدهد.
اسپيكرهاى قوى با سيستم نقطه اى قابليت اين رو دارد كه هر نتى كه نوازنده اجرا ميكند در همان ناحيه صدا بدهد و اين امر باعث ميشود كه نوازنده احساس كند كه با يك پيانو آكوستيك دارد اجرا ميكند.
صفحه نمايشگر خانا كه به نوازنده و مخصوصاً هنرجويانى كه به تازگى نواختن پيانو را شروع كردند كمك ميكند كه سرعت مترونوم و ضرب آن را از روى صفحه نمايشگر به راحتى تنظيم كنند.
ظاهرى بسيار شکیل با به كارگيرى با كيفيت ترين قطعات و صندلى فابريكى كه قابليت باز شدن را دارد اين حس رو به شما ميدهد كه يك پيانو اصيل و با كيفيت داريد .
قيمت مناسب خدمات پس از فروش واقعى اين پيانو رو نسبت به پيانوهاى موجود در بازار بى رغيب ميكند.

شرکت مهر آهنگ زرتشت (پیانو سنتر ایران) افتخار این را دارد نماینده انحصاری پیانوهای دیجیتال آلبینونی در ایران می باشد.

تاریخچه پيانوهاى دیجیتال آرتسیا (Artesia):

پیانو ديجيتال آرتسیا خط کامل پیانو های دیجیتال را برای شیوه زندگی امروز ارائه می دهد. با امكاناتى كه حتى رو پايين ترين مدل هاى خودش دارد و باعث منحصربفرد بودنش در دنياى ديجيتال شده است. امكاناتى نظير اتصال به سیستم IOS و Android و اپليكشين هايى متفاوت كه با اتصال به گوشى هاى اپل و اندرويد چه براى يادگيرى و حتى آهنگسازى و اتصال از طريق Bluetooth ، USB ، MIDI و AUX ديگر محدوديتى براى نوازندگان مبتدى تا حرفه اى ايجاد نميكند. كافيست كه يكى از مدل هاى آرتسيا رو انتخاب كرده و پنجره جديدى از تكنولوژى روز دنيا رو به دست بياوريد.

از ویژگی های عملکرد قدرتمند تا کابینت های زیباى طراحی شده از بهترين متريال، و همچنين قيمت مناسب نسبت به امكانات زياد و با كيفيت پیانو دیجیتال آرتسیا را براى یک عمر لذت بردن از موسیقی فراهم می کند.