اگر شما به دنبال خرید ویولن، مشاوره در مورد نحوه قیمت، خرید ویولن یا نحوه انتخاب یک ویولن مناسب هستید، تحقیق در مورد قیمت و نوع ویولن که برای سطح مهارت، سبک موسیقی و اندازه شما مناسب است. برای اطمینان از اینکه ویلونی با کیفیت ساخت و ساز مناسب ساخته شده است، ویولن را بررسی و آزمایش کنید.

انتخاب سبک ویولن
اگر یک مبتدی هستید، یک ویولن دانش آموز را بخرید ویولن های دانشجویی معمولا از چوب های ارزان تر ساخته می شوند و از طریق ماشین ها تولید می شوند و نه از طریق دست اینها ارزانتر هستند.
اگر فقط شروع به گرفتن درس های ویولن کنید، ممکن است بخواهید فقط در ویلن گران قیمت و با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید تا کشف کنید که این ابزار برای شما نیست.
ویولن متوسط هنگامی که چندین سال از ویولن استفاده کرده اید و می خواهید کیفیت کلی و صدای دستگاه خود را بهبود ببخشید، باید به ویولن سطح متوسط ارتقا دهید.

خرید ویولن
ویولن حرفه ای را انتخاب کنید اگر شما یک ویولنیست پیشرفته هستید. ویولن های حرفه ای توسط لوتیر کارشناسی ارشد ساخته شده و از چوب با کیفیت بالا ساخته شده اند و برای نوازندگان حرفه ای یا مجموعه های هنری ایده آل باشند.
ویولن آکوستیک برای موسیقی کلاسیک و عامیانه خریداری کنید. ویولنهای صوتی سنتی به علت تشدید طبیعی چوب تن، صداهای گرم و گرد دارند. این ابزارها برای موسیقی کلاسیک و محلی مناسب هستند.
یک ویولن الکتریکی را برای پخش موسیقی راک و جاز دریافت کنید. تقویت صدا و ایجاد صدای روشن تر و خام تر از ویولن های صوتی می شود. این ترجیح است اگر شما در حال پخش موسیقی راک یا موسیقی جاز هستید.
نوع موسیقی مورد علاقه خود را در نظر بگیرید. اگر به موسیقی راک گوش کنید، ممکن است بیشتر از یک وسیله الکتریکی استفاده کنید که بتواند صدای راک ایجاد کند.

اندازه ويولون ها
ویولن ها در انواع مختلفی قرار می گیرند. اما اکثر بزرگسالان از ویولن کامل (4/4) استفاده می کنند. به طور معمول، اگر شما بیش از یازده سالگی هستید، ویولن با ابعاد کامل مناسب خواهد بود.

برای کودکان 3 تا 5 سال ویولن های 16/1 مناسب میباشد بازوی ویولن بین 14 تا 15 می باشد.
برای کودکان 3 تا 5 سال ویولن های 10/1 مناسب میباشد بازوی ویولن بین 15 تا 17 می باشد.
ویولن 8/1 هم برای کودکان 3 تا 5 سال می باشد و بازوی این ویولن بین 17.1 تا 17.5 است.
برای کودکان 4 تا 7 سال ویولن های 4/1 مناسب میباشد بازوي اين ويولون ها بين 17.6 تا 20 است.
برای کودکان 6 تا 10 سال ویولن های 2/1 مناسب میباشد بازوي اين ويولون ها بين 20 تا 22 است.
برای کودکان 9 تا 11 سال ویولن های 4/3 مناسب میباشد بازوي اين ويولون ها بين 22 تا 23.5 است.
ويولون ها4/4 برای افراد بزرگسال مناسب است و بازوی این ویولن ها 23.5 اینچ بالاتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *