بهترین برند گیتار کلاسیک اشترونال

برای خرید گیتار ، شرکت اشترونال بزرگترین تولید کنندۀ ساز های زهی در اروپا با قدمتی طولانی است.این شرکت در شهر زیبای لوبی در بخش غربی کشور جمهوری چک قرار دارد. در ابتدا این هنرمندان توانا شروع به ساختن ویولون در خانه های خود کردند. بعد ها تعدادی از آنها با یکدیگر هماهنگ شده و گروه تولیدی کوچکی تشکیل دادند و شروع یه ساختن ویولن، آرشه، عود،گیتار و دیگر ساز های زهی کردند.
برای شروع بهتراست از بهترین برند گیتار شروع کنید.

برای خرید گیتار از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

قیمت و خرید گیتار . صفحه اصلی; خرید فروش گیتار, هنگامی که یک گیتاریست به دنبال اولین ابزار می گردد که بین گیتار آکوستیک و گیتار کلاسیک

گیتار کلاسیک اشترونال Strunal 371 EKO

این ابزار زیبا ساخت جمهوری چک میباشد. با بالاترین کیفیت تولید شده و بسیار چشمگیر و همچنین صدای خوب آن باعث میشود که ظریف و متمایز و از صنوبر و بلوط ساخته شده است.
کشور سازنده: جمهوری چک
جنس صفحه رویی: صنوبر و بلوط
نوع ساز : کلاسیک 4/3
طول رشته : 575 میلیمتر

 

گیتار کلاسیک اشترونال   4/4  Strunal 371 EKO

گیتار کلاسیک اشترونال صفحه رویی آن از جنس سدر قرمز، تمام بدنه از لمینت بلوط ساخته شده، دسته آن از چوب محکم راش بعلاوه ظاهر و زیبایی عملکرد خوبی دارد. گیتار کلاسیک مقایسه با کیفیت و زیبایی قیمت مناسبی دارد. از چوب مرغوب و با کیفیت تولید شده است.


کشور سازنده: جمهوری چک
نوع ساز : کلاسیک 4/4

 

 

گیتار کلاسیک اشترونال   7/8  Strunal 371 EKO

گیتار کلاسیک اشترونال جنس صفحه رویی آن از سدر قرمز ، گیتار کلاسیک یک ساز چوبی که از شش سیم از جنس نایلونی میباشد. با بهترین کیفیت و مرغوب ترین چوب ساخته شده، دسته آن از جنس چوب محکم راش می باشد.

کشور سازنده : جمهوری چک
نوع ساز : کلاسیک 4/4

 

 

بیشتر بخوانید : راهنمای کامل انتخاب گیتار میتوانید از قسمت محصولات اشترونال بازدید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *