بهترین گیتار کلاسیک

بهترین برند گیتار کلاسیک:

 یکی از بهترین و با کیفیت ترین گیتارهای موجود در بازار که 100% ساخت جمهوری چک باشد و مانند برندهای دیگر تحت لایسنس یا ساخت چین نباشد. گیتار اشترونال است و بسیار مناسب برای کسانی است که می خواهند به تازگی نوازندگی گیتار را شروع کنند و یک گیتاری بخرند که نیاز نباشد به زودی آن را عوض کنند و بتوانند با همان گیتار تا نوازندگی حرفه ای ادامه دهند.

داشتن فینگر بوردهای آبنوس در تمامی مدل ها ، اکشن مناسب، ماشین هدهای با کیفیت و همچنین جنس چوب های عالی به کار رفته در این گیتارها باعث شده است که یکی از بی رغیب ترین گیتارهای بازار شناخته شود. و شرکت بازرگانی مهر آهنگ زرتشت با توجه به اینکه نماینده انحصاری این برند هستش و در زمیمه قیمت گزاری جهت فروش و خدمات پس از فروش همچنین گارانتی اصلی سبب این شده است که هنرجویان و نوازندگان عزیز بدون کوچکترین دغدغه فکری گیتار اشترونال ساخت چک را انتخاب نمایند.  در این مقاله بخش مختصری نیز در مورد تاریخچه اشترونال و معرفی چند مدل گیتار از این برند را به شما نمایش میدهیم:

تاریخچه اشترونال 

شرکت اشترونال بزرگترین تولید کننده سازهای زهی در اروپا با قدمتی طولانی است. این شرکت در شهر زیبا لوبی در بخش غربی کشور جمهوری چک قرار دارد. در ابتدا در این شهر تعدادی از هنرمندان توانا شروع به ساختن ویولن در خانه های خود کردند. بعدها تعدادی از آن ها با یکدیگر هماهنگ شده و گروه تولیدی کوچکی تشکیل دادند. و شروع به ساختن ویولن، آرشه، عود، گیتار و دیگر سازهای زهی کردند. و این اتحاد کامل تر شد که امروزه اشترونال یک کمپانی قدرتمند و بی رغیب در جمهوری چک به شمار میرود.

برای شروع بهتراست از بهترین برند گیتار شروع کنید.

 

گیتار کلاسیک اشترونال Strunal 371 EKO

کشور سازنده: جمهوری چک
جنس صفحه رویی: صنوبر و بلوط
نوع ساز : کلاسیک

 

 

 

 

 

 

گیتار کلاسیک اشترونال  Strunal 301 EKO

کشور سازنده: جمهوری چک
نوع ساز :
کلاسیک

 

 

 

 

 

 

 

گیتار کلاسیک اشترونال     Strunal 770

کشور سازنده: جمهوری چک 
جنس صفحه رویی: صنوبر و بلوط
نوع ساز : کلاسیک

 

 

 

 

 

 

گیتار کلاسیک اشترونال  Strunal 301 EKO

کشور سازنده : جمهوری چک
نوع ساز : کلاسیک