واردات پیانو، هنگامی که به انتخاب پیانو می آید ابتدا تصمیم بگیرید که آیا شما پیانو صوتی یا پیانو دیجیتالی را می خواهید. مزایای هر دو وجود دارد، اما فروش پیانو های دیجیتال در حال افزایش است زیرا آنها مزایای عملی زیادی نسبت به پیانوهای صوتی خود دارند، که این بدان معنی است که آنها برای شیوه های زندگی مدرن مناسب تر هستند.

پیانو های دیجیتال
خرید پیانو، خرید پیانو آکوستیک یا خرید پیانو دیجیتال ، بیایید با پیانو صوتی شروع کنیم، پیانو آکوستیک با استفاده از چکش برای ضربه زدن به رشته هایی که باعث ارتعاش و تولید صدا می شود. این پایه ای است که بسیاری از ابزارها کار می کنند – ویولون ها دارای رشته هایی هستند که هنگام غلتیدن ارتعاش می کنند، گیتار دارای رشته هایی است که هنگام چرخش ارتعاش می دهند و پیانو ها دارای رشته هایی هستند که هنگام زدن ارتعاش می دهند. پیانو آکوستیک در دو سبک است – پیانو بزرگ که معمولا در مراسم سالن کنسرت و یک پیانو عمودی دیده می شود که عمدتا در خانه دیده می شود. برای خرید پیانو بهتر است از فروشگاه های واردات پیانو از برندهای معتبر و فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

پیانو های دیجیتال هیچ چکش، رشته یا هر بخش متحرک که معمولا در پیانو صوتی پیدا نمی شود. خب آنها چگونه کار میکنند؟ صدای یک پیانو آکوستیک در سطح جهان به صورت دیجیتالی ضبط شده و یا با استفاده از میکروفون های با کیفیت بالا ضبط می شود و پس از آن هر بار که یک کلید فشار داده می شود، صدا از طریق تقویت کننده ها و بلندگو پخش می شود.

انتخاب بین پیانو آکوستیک یا دیجیتال | پیانو رولاند انگلستان (واردات پیانو)
پیانو های دیجیتال در مقابل پیانو های الکتریکی و صفحه کلید پیانو های دیجیتال گاهی به اشتباه به پیانو های الکتریکی اشاره می شود. دو چیز متفاوت هستند. پیانو های الکتریکی از ترکیبی از قطعات مکانیکی و الکترونیکی برای تولید صدای خود استفاده می کنند و در دهه 1970 با گروه های موسیقی محبوب بودند. آنها در نهایت زمانی که پیانو دیجیتال مقرون به صرفه بود، از بین رفت.

پیانو دیجیتال نیز نباید با صفحه کلید اشتباه گرفته شود. اغلب به عنوان یک جایگزین ارزان برای پیانو دیجیتال دیده می شود، یک کلیدواژه دارای کلید هایی بسیار سبک و پرانرژی است و اغلب تنها بیش از 61 یا 76 محدوده توجه دارند – یک پیانو دیجیتال 88 محدوده یادداشت دارد. صفحه کلید خوب است برای داشتن کمی سرگرم کننده، اما نه به عنوان یک جایگزین جدی برای پیانو صوتی.

مزایای یک پیانو دیجیتال
تفاوت پیانو دیجیتالی بر روی یک پیانو آکوستیک چیست؟
پیانو آکوستیک معمولا یک یا دو بار در سال تنظیم می شود. پیانو دیجیتال تعمیر و نگهداری رایگان است – هیچ چکش و رشته برای تولید صدا وجود دارد بنابراین هیچ تنظیم مورد نیاز است. نه تنها این باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود، بلکه به این معنی است که آنها کمتر به تغییرات اقلیمی حساس هستند، بنابراین می توان در برابر رادیاتور یا در زیرزمین قرار داد. پیانو های دیجیتال شامل انواع مختلفی از صداهای مناسب برای پخش انواع ژانرهای مختلف موسیقی است. پیانو دیجیتال بر خلاف پیانو های صوتی که معمولا وزن یک تن را دارند، به طور قابل توجهی سبک تر است و باعث می شود حرکت آن آسان تر شود. پیانو های دیجیتال نیز اغلب نیمی از ارتفاع پیانو آکوستیک را اجازه می دهد قرار دادن در پنجره ها و …

پیانو های دیجیتال اغلب شامل ویژگی هایی هستند که به فرآیند یادگیری کمک می کنند مانند یک مترونوم ساخته شده برای نگهداری زمان و یا یک ضبط کننده برای خود ارزیابی عملکرد شما. آنها همچنین می توانند برای کامپوننت به کامپیوتر متصل شوند.
و در نهایت، یک پیانو دیجیتال با کیفیت به مراتب کمتر از یک پیانو صوتی با کیفیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *