راهنمای خرید گیتار آکوستیک
به دنیای گیتارهای آکوستیک خوش آمدید اگر شما نوازنده گیتار هستید که اولین شش رشته را خریداری می کنید، این راهنمای خرید گیتار ممکن است به شما در درک بهتر گیتار آکوستیک کمک کند. سبک ها و مدل های مختلف گیتار باعث سردرگمی میشود، برای فهم یک گیتار، کامل باید تمام اجزای اصلی آن را شناسایی کرد داشتن یک دانش اولیه شمارو آماده تر میکند.

استایل بدن گیتار آکوستیک
گیتارهای آکوستیک از ابعاد و اشکال متنوعی تشکیل شده اند. سبک بدن یک گیتار آکوستیک طرح ریزی صدا و تأکید تونو را تعیین می کند. چیزهایی که باید در نظر بگیرید، کیفیت صدا میباشد. بسیاری از گیتارهای آکوستیک در محل های بزرگ اجرا میشوند که صدای گیتار آکوستیک باعث پر شد محل اجرا شود.

جنس چوب
انتخاب چوب، صدای گیتار آکوستیک را تعیین می کند. انواع مختلف چوب باعث ایجاد تنوع فراوان می شوند، هزینه گیتار آکوستیک به طرز چشمگیری افزایش می یابد. تنظیم گیتار بسیار مهم میباشد، در برابر زنگ زدگی و خوردگی هوا، مقاومت می کنند و بنابراین تعمیر و نگهداری یا جایگزینی مجدد نیاز ندارد.

رشته گیتار آکوستیک
گیتار آکوستیک معمولا رشته های فولادی هستند این انتخاب ایده آل برای راک، پاپ، کشور و گاهی اوقات حتی نوازندگان فلزی است. رشته های نایلونی سبک تر هستند به طور کلی برای موسیقی های کلاسیک، فلامنکو و موسیقی محلی استفاده می شود، این رشته ها به دلیل مواد نرم تر و تنش کمتری در انگشتان شما وجود دارد. از آنجا که رشته های نایلونی تمایل به کشیدن بیش از رشته های فولادی دارند، به ویژه هنگامی که برای اولین بار نصب می شوند، باید بیشتر تنظیم شوند.

12 رشته های گیتار آکوستیک
گیتار آکوستیک 12 رشته معمولا توسط گیتاریست هایی که بلوز، جاز و موسیقی محلی را اجرا می کنند استفاده می شود، 12 رشته آنها در شش دوره به یکدیگر متصل می شوند، هر کدام دارای دو رشته می باشند که برای ایجاد یک اثر کریستالی و تریلر ساخته شده اند.

گیتار الکتریکی
همانطور که از نام آنها مشخص است، گیتارهای آکوستیک الکتریکی ترکیبی از دو نوع مختلف گیتار هستند: آکوستیک و الکتریکی،
گیتار آکوستیک الکتریکی یک انتخاب عالی برای اجرای صحنه در محل های بزرگتر است، زیرا هنگامی که آن را وصل می کنید، می توانید صدای آن را به گوشه های دور فضا پخش کنید. هنگامی که بی سیم وصل می شوند، درست مانند گیتار آکوستیک صدا را پخش میکند. همانطور که در میان ژانرها همچنان محبوبیت بیشتری به دست می آورند، تولید کنندگان بیشتر از مدل های گیتار الکتریکی خود استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *