پیانو دیجیتال
پیانو های دیجیتال به عنوان پیانو های الکتریکی شناخته می شوند، سریعتر از همیشه پیش می روند. پیانو های الکتریکی و دیجیتال برای نگهداری آسان، ویژگی های مفید و قابلیت اطمینان آنها اهمیت دارد.
پیانو های دیجیتال ابزار موسیقی الکتریکی هستند که به عنوان جایگزینی برای همتایان سنتی و صوتی طراحی شده اند. پیانو های دیجیتال بر خلاف پیانو های صوتی هیچ رشته، چکش ندارند. در عوض، آنها از چیپ های صدا و بلندگوهای الکترونیکی استفاده می کنند تا صدای پیانو را تقلید کنند.
هنگام خرید یک پیانو دیجیتال، تعدادی از چیزها را باید در نظر گرفت. برای مثال، تعداد کلید هایی که پیانو الکتریکی دارد. یک پیانو دیجیتال خوب دارای 88 کلید می باشد.

صدا پیانو دیجیتال
یک پیانو دیجیتال انواع مختلفی از صداهای دیگر نیز تولید می کند. به عنوان مثال، تنظیمات یک پیانو کنسرت بزرگ با یک پیانو الکتریکی متفاوت می باشد.
به طور کلی، صداهای تولید شده توسط یک پیانو دیجیتال مبتنی بر نمونه برداری است، که نمونه های صوتی پیانو واقعی در ROM ذخیره می شوند. نمونه هایی که در پیانو های دیجیتالی نگهداری می شوند معمولا ضبط بسیار دقیق هستند و با استفاده از پیانو های با کیفیت بالا، میکروفون های گران قیمت و پرینت های با کیفیت بالا در یک استودیوی ضبط حرفه ای ساخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *