انواع مختلفی از ابزارهای رشته ای که در قرن شانزدهم در اروپا شکل گرفته اند، باعث شده است که برخی از جنبه های خاصی از تاریخ خانواده ویلن مورد بحث قرار گیرد. یکی از چیزهایی که ما در مورد آن می توانید بشنوید این است که در قرن شانزدهم، طیف وسیعی از ابزارهای متفاوتی وجود دارد که ویلن مدرن و خانواده یک ابزار شبیه به ویلن که در دوره رنسانس محبوب بود. قدیمی ترین ویلن باقی مانده به نام چارلز IX، اولین ویلن مدرن استاندارد را ایجاد کرده است.
ویلن به دلیل ابعاد کوچک قابلیت پذیری و لحن شیرین آن یک ابزار محبوب در اروپا بوده است. با افزایش محبوبیت ویلن ، ویلن بیشتر تولید شد و ویلن به بسیاری از سبک های مختلف موسیقی منتقل شد. ویلن تکنیک های موسیقی جدیدی را برای تکمیل ژانرهای جدید ترتیب دادند و بعضی اوقات ویلن به تناسب نیازهای ژانر جدید اصلاح شد. ویولن به عنوان یک ابزار کلیدی برای پخش آهنگهای سنتی در موسیقی کلاسیک، ایرلندی و مجارستانی تبدیل شد و بعدها برای موسیقی در کشورهای غربی، بلغارس، بلوز و جاز به کار می رفت .

ویلن امروز

ویلن در حال حاضر یکی از محبوب ترین ابزار در جهان است .ویلن هایی که امروز ساخته می شوند می توانند با استفاده از تقویت کننده ها و میکروفون صدا را به صورت الکترونیکی ایجاد کنند و نیاز به یک جعبه صدا را حذف کنند. صدای الکتریکی تولید شده توسط ویلن ها می تواند از طریق تنظیم کننده ی تقویت کننده، تعریف شود تا کیفیت های متنوعی را به وجود آورد به طوری که توانایی های دستگاه را بیشتر می کند. در نهایت ویلن به یک ابزار بسیار متنوع تبدیل شده است و یک ویلنیست در حال حاضر گزینه های مختلف و ژانرهای متعدد را برای کشف دارد. در حالی که ویلن ها برای ریشه های کلاسیک خود مشهور هستند،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *