Asian kid learning to play piano

والدین برای آموزش موسیقی فرزندان خود را در مسیر موسیقی قرار می دهند. تحصیل موسیقی باعث انضباط، هماهنگی دست و چشم، هوش و ایجاد یک مهارمت می شود. و باعث شادی برای همه کسانی که گوش میدهند به ارمغان می آورند.
بهتر است بدانید چه زمانی برای یادگیری پیانو میباشد. قابل به ذکر است که هیچ سنی برای همه کودکان مناسب نیست شما می توانید نمونه ای از کودکان را پیدا کنید که پیانو را از سه سالگی آغاز کرده اند، اما این بسیار نادر است کودکانی که دیرتر از 10 یا 11 سالگی شروع می کنند می توانند پیانیست حرفه ای باشند کسانی که در نوجوانی شروع به یادگیری می کنند به سطح بالایی از مهارت و لذت می رسند.

آیا برای یادگیری خیلی زود است ؟

درست است که شما می توانید فیلم از یوتیوب پیدا کنید اما به این معنی نیست که کل کلیدهای پیانو را یادگرفته باشید. کودکانی که زیر 5 سال علاقه به پیانو دارند مجاز به کشف و یادگیری خود می باشند. اگر کودک شما در این سن در کلاسهای پیانو قرار بگیرن ببیشتر توجه کودک به پیانو صرف خواهد شد.
در عوض والدین زیر 3 سال باید کارهای انجام دهند تا علاقه خاصی به موسیقی پیدا کنند. مثال: آواز خواندن، رقصیدن، گوش دادن به موسیقی که می توانند با کودکان خود در هر سنی انجام دهند. و پایه خوبی برای یادگیری موسیقی ایجاد کنند.

کودک شما از چه سنی آماده به یادگیری هستند؟

بهترین زمان برای یادگیری پیانو برای هر کودک متفاوت است اما اکثر آن ها بین 5 و نیم سال تا 8 سال آماده می شوند بعضی از 5 ساله ها ممکن است آماده باشند اما نه همیشه . فرزند شما میتواند پنچ انگشت خود را در صفحه کلیدهای مجاور قرار دهد؟ قبل از یادگیری پیانو اطمینان حاصل کنید که دستان کودک شما به اندازه کافی رشد کرده است.

برای یادگیری پیانو سنین شش یا هشت سال ؟

بهترین سن برای آموزش پیانو سن شش سال است که کودکان یک سال مهدکودک داشته اند و برای یادگیری و ارتباطات جدیدی برقرار میکنند. همچنین دستان آنها بسیار انعطاف پذیر است. دارای توانایی ذهنی اولیه هستند که زبان پیچیده موسیقی را با سهولت یاد میگیرن. دلیل دیگر برای بچه های جوانتر یادگیری پیانو میزان زمان برای تمرین است بچه های که از ابتدا شروع به کار میکنند بیشتر احتمال دارد که پیشرفت کنن حتی زمانی که زندگیشان شلوغ تر میشود.
بنابراین برای یک کودک که تمام الزامات اندازه دست، استقلال انگشت و میل یادگیری را دارند از فرصت استفاده کنند تا ذهن کودک شما را در زبان موسیقی غوطه ور کنند. مطالعه موسیقی در هر سنی برای بدن، ذهن و روحیه لذت بخش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *